Staż/praktyki - ASYSTENT PROJEKTANTA – INSTALACJE ELEKTRYCZNE
Qumak SA Aleje Jerozolimskie 134, Warszawa, Polska 6 czerwca 2017

Qumak SA jest jednym z czołowych integratorów polskiego rynku teleinformatycznego. Nasze obszary działania: instalacje budynkowe, lotniskowe, data center, sterowanie ruchem, aplikacje biznesowe, integracja systemowa i inne.

W warszawskim biurze poszukujemy studentów zainteresowanych odbyciem stażu, oraz kontynuowania współpracy w charakterze Asystenta Projektanta

Zadania:

  • Pomoc przy wykonywaniu projektów wykonawczych i powykonawczych instalacji elektrycznych i/lub niskoprądowych realizowanych przez Qumak SA.

Wymagania

  • 3-5 rok studiów (preferowany kierunek związany z elektryką)
  • dostępność minimum 3 dni w tygodniu
  • dobra znajomość AutoCAD i MS Office

Oferujemy

  • Pracę w biurze lub na budowie w młodym zespole.
  • Oferujemy możliwość nauki i praktyki zawodowej przy bardzo dużych i prestiżowych inwestycjach

Wymagane dokumenty

CV