Umowa o pracę - Asystent Projektanta
ULMA Construccion Polska S.A. Koszajec, Polska 29 maja 2019

ULMA Construction należy do największych producentów systemów deskowań i rusztowań na świecie. Firma związana jest z budownictwem od ponad 55 lat. Oprócz zaawansowanych technologicznie rozwiązań oferujemy profesjonalne usługi w zakresie projektowania deskowań i rusztowań oraz logistyki, jak również wszechstronne doradztwo podczas montażu i eksploatacji naszych systemów na placu budowy. Jesteśmy obecni na ponad 50 rynkach, na wszystkich kontynentach. Polski oddział firmy – ULMA Construccion Polska S.A. – prowadzi działalność w 11 biurach na terenie całego kraju, posiada 4 duże centra logistyczne i dostarcza rozwiązania dla wszystkich sektorów budownictwa.

Podstawą naszej działalności jest rozwój wydajnych i konkurencyjnych systemów deskowań i rusztowań, a co za tym idzie oferowanie niezawodnych usług. Produkt ma znaczenie, ale tak naprawdę liczy się znalezienie optymalnych rozwiązań, spełnianie wymagań klienta oraz terminowość.

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Projektanta będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert technicznych oraz projektów technicznych deskowań i rusztowań na potrzeby budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego oraz przemysłowego w ramach obsługi projektowej firmy ULMA.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie projektów technicznych deskowań/rusztowań wraz z obliczeniami statycznymi i zestawieniami elementów
  • Wykonywanie przedmiarów i ofert technicznych deskowań dla obiektów kubaturowych, przemysłowych oraz inżynieryjnych
  • Wizyty na budowach – nadzór nad montażem elementów, odbiory techniczne
  • Wspieranie handlowców od strony technicznej w rozmowach i negocjacjach z klientem
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym oraz działem handlowym w zakresie pozyskiwania oraz obsługi kontraktów

Wymagania

  • Absolwent, ewentualnie student IV lub V roku Budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Dobrej znajomości statyki budowli oraz wymiarowania konstrukcji stalowych i drewnianych
  • Biegłej obsługi komputera – w tym znajomość programów komputerowych do wykonywania obliczeń statycznych np. RM-WIN, Robot; bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD
  • Dobrej znajomości obowiązujących norm budowlanych krajowych oraz EuroCodów, znajomości Prawa Budowlanego, obowiązujących przepisów budowlanych i BHP w zakresie montażu deskowań
  • Umiejętności pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadań
  • Doświadczenie w zakresie projektowania lub wykonawstwa będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Możliwość nabywania doświadczeń oraz  rozwoju osobistego w ramach struktury Firmy
  • Możliwość bezpłatnego dojazdu do pracy z wybranych miejsc Warszawy
  • Pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
  • Kartę sportową współfinansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Wymagane dokumenty

CV