Umowa zlecenie - Asystent Mistrza i Planisty Produkcji – DSM
Fundacja Rozwoju Talentów Warszawa, Polska 23 marca 2018

DSM Polska to globalna firma, aktywna w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów. W fabrykach, centrach rozwoju oraz biurach handlowych mieszczących się w ponad 50 krajach na całym świecie łączy ogromną wiedzę naukową z doświadczeniem biznesowym. Ciągle poszukuje sposobów pozwalających realizować misję, którą jest tworzenie lepszych warunków życia dla ludzi i przyszłych pokoleń.

Umowa zlecenie - Asystent Mistrza i Planisty Produkcji – DSM

• prace administracyjne wspierające Mistrza Produkcji.

• jesteś  studentem III, IV, V roku lub absolwentem studiów związanych z  produkcją i planowaniem,
  • znasz język angielski na poziomie B2,
  • znasz program MS Excel na poziomie min. średnim,
  • potrafisz dobrze organizować swoją pracę.

• poznanie specyfiki pracy w dziale Produkcji,
  • 3 miesięczny staż,
  • umowę zlecenie (3000zł brutto/miesiąc za pełen etat),
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • kartę Multisport,
  • zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonego specjalisty.

Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie: poznanie specyfiki pracy w dziale Produkcji, 3 miesięczny staż, umowę zlecenie (3000zł brutto/miesiąc za pełen etat), szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, kartę Multisport, zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonego specjalisty.