Umowa zlecenie - Asystent Merytoryczny
REwise Piotr Buchwald Ursynów, Warszawa, Polska 5 czerwca 2019

EAST jest firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Posiadamy wieloletnie, bogate doświadczenie w zarządzaniu wartością i komercjalizacji budynków biurowych oraz magazynowych, zdobyte przy współpracy z międzynarodowymi firmami nieruchomościowymi.

  •  Łącznie posiadamy ponad 31 lat doświadczenia w obszarze nieruchomości komercyjnych
  •  W tym czasie zarządzaliśmy lub wynajmowaliśmy obiekty biurowe o łącznej powierzchni ponad 500.000 metrów kwadratowych
  •  Zarządzaliśmy obiektami o łącznej wartości ponad 700.000.000 €
  •  W zarządzanych przez nas budynkach, swoje siedziby znalazło ponad 400 Najemców
  •  Tworzyliśmy i realizowaliśmy strategie marketingowe dla nieruchomości komercyjnych
  •  Posiadamy kompetencje i wieloletnie doświadczenie w zakresie Asset Management

Jesteśmy ekspertami w obszarach:

  •  Asset Management budynków biurowych
  •  Wzrost wartości inwestycji nieruchomościowych
  •  Nadzorowaniu inwestycji ze strony Inwestora
  •  Budżetowaniu i przygotowywaniu prospektów na Komitety Inwestycyjne
  •  Strategie Marketingowe i aktywny Leasing Management

Jeżeli interesuje Cię rynek nieruchomości komercyjnych, chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę i zyskać doświadczenie zawodowe pracując z ekspertami, ale świat korporacji to niekoniecznie Twoja bajka a elastyczne godziny pracy i podejście zadaniowe stanowią dla Ciebie wartość dodaną, mamy propozycję, która może być dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy osoby, która wsparłaby nas merytorycznie, głównie jako backoffice (ale nie wyłącznie – dużo zależy od Ciebie), w naszych działaniach (głównie sprzedażowych).

Nie szukamy office managera ani pomocy w parzeniu kawy. Zależy nam na osobie aktywnej i z inicjatywą.

W dużym uproszczeniu Twoje obowiązki będą związane z:

  • wsparciem procesów sprzedażowych
  • zarządzaniem bazami danych
  • analizą danych rynkowych

Wymagania

  • Język angielski na sensownym poziomie
  • Szeroko pojęta racjonalność i zdrowy rozsądek
  • Zdolności analityczne
  • Dokładność / skrupulatność / solidność
  • Podstawowa obsługa narzędzi Windows Office
  • Pozytywne nastawienie do życia i ludzi mile widziane
  • Uczciwość

Oferujemy

  • Bardzo ciekawą pracę
  • Nieograniczony dostęp do unikalnej, eksperckiej wiedzy
  • Elastyczność – możliwość pracy w biurze jak również home office – nienormowany czas pracy / praca zadaniowa / projektowa / niepełny etat – razem ustalamy reguły
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i awansu – dynamicznie rośniemy
  • Fajne biuro, blisko Kampusu SGGW

Wymagane dokumenty

CV