Umowa zlecenie - Asystent Managera Sprzedaży
Foton Technik Sp. z o.o. Mokotów, Warszawa, Polska 15 listopada 2018

Cześć! To my! Zespół Foton Technik 🙂

Dołącz do nas! Jesteśmy grupą ludzi, którzy razem chcą zrobić coś fajnego. Zajmujemy się Fotowoltaiką – pewnie to dla Ciebie nowość, ale nie martw się – wszystkiego Cię nauczymy!

Jesteśmy częścią innogy – jednego z wiodących koncernów energetycznych w Europie.

Twoje zadania:

– współpraca z Doradcami
– koordynacja kalendarza i umawianie spotkań dla Doradców Sprzedaży
– doradztwo w zakresie oferowanych produktów
– obsługa klienta

Wymagania

Jeśli:

– jesteś kreatywny/a, zaangażowany/a i gotowy/a na osiągnięcie sukcesu
– lubisz pracować w zespole
– zarażasz pozytywną energią i lubisz ludzi
– skutecznie działasz pod presją czasu
– znasz pakiet MS Office

Oferujemy

W zamian za Twoje zaangażowanie:

– atrakcyjne wynagrodzenie
– narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, komputer),
– możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur organizacyjnych,
– udział w ciekawych projektach,
– dynamiczny zakres obowiązków,
– pracę w bardzo przyjaznej atmosferze,
– realny udział w rozwoju firmy, co związane jest z dużym potencjałem do powiększenia kwalifikacji,
– elastyczny grafik pracy
– imprezy integracyjne raz w miesiącu
– catering do biura – świeże, odżywcze i zróżnicowane dania

Wymagane dokumenty

CV