Umowa o pracę - Asystent Kontrolingu
SPIE Polska Sp. z o. o. Powsińska 64 a, Warszawa, Polska 15 maja 2017

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku facility management. Świadczymy zintegrowane usługi, obejmujące obsługę techniczną, infrastrukturalną, administracyjną obiektu oraz consulting FM. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci tworzą wiele nowych, innowacyjnych rozwiązań, koncentrując się na optymalizacji  i efektywności projektów.

Celem stanowiska jest: wsparcie Działu Finansów i Administracji w bieżących księgowaniach oraz rozliczeniach, a także:

  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności kontraktów i inwestycji
  • aktywny monitoring należności
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy oraz uczestniczenie w raportowaniu do Grupy
  • uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, prognoz finansowych

Wymagania

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne lub ekonomiczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrą praktyczną znajomość obsługi komputera      (MS Excel, Power Point, Word)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie minimum      średniozaawansowanym
  • znajomość zagadnień finansowych/księgowych na poziomie minimum podstawowym
  • cechy takie jak: komunikatywność, zaangażowanie, skrupulatność, dokładność, zdolności analityczne

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesujący zakres zadań
  • przyjazne środowisko pracy