Umowa zlecenie - Asystent/-ka Księgowej
Fabryka Okularów Sp. z o.o. Warszawa, Polska 17 maja 2018

Fabryka Okularów sp. z o.o. właściciel największej polskiej sieci salonów optycznych Doktor Marchewka, zatrudni Asystenta/-tkę Księgowej, miejsce pracy: Warszawa, ul. Marynarska 15

Umowa zlecenie - Asystent/-ka Księgowej
 • dekretowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
 • wystawianie faktur sprzedaży,
 • wprowadzanie faktur zakupu,
 • prowadzenie rozrachunków z kontrahentami,
 • rozliczanie transakcji kartami płatniczymi,
 • rozliczanie kas fiskalnych.

Wymagania

 • mile widziane wykształcenie kierunkowe (student/-ka, absolwent/-ka kierunków finansowo – księgowych)
 • mile widziane doświadczenie w księgowości (minimum rok),
 • odpowiedzialność i dokładność,
 • umiejętność analizy dużej ilości danych liczbowych.

Oferujemy

 • umowę zlecenie (po 3 miesięcznym okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę),
 • pracę w nowoczesnym biurze,
 • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
 • możliwość skorzystania z pakietu medycznego, ubezpieczenia na życie oraz karty multisport.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych, następującej Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podawanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, przez Fabrykę Okularów sp. z o.o., ul. Marynarska 15, 02 – 674 Warszawa w celu wzięcia udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym

Bez ww. Klauzuli, dokumenty aplikacyjne nie będą rozpatrywane.


Jeżeli chce Pan/-i wziąć udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych oraz wyraża Pan/-i zgodę na przesyłanie informacji handlowych, prosimy również o umieszczenie klauzul (dobrowolne):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podawanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, przez Fabrykę Okularów sp. z o.o., ul. Marynarska 15, 02 – 674 Warszawa w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną w postaci newslettera.

Administratorem Danych Osobowych jest Fabryka Okularów sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarska 15, 02 – 674 Warszawa, e-mail:  biuro@doktormarchewka.com (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych (kontakt: adres korespondencyjny: ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa, e-mail: IOD@fo.com.pl). Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych, zgodnie z wyrażoną zgodą, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, w zakresie wizerunku na podstawie art. 9 ust. 1 pkt. a oraz po wyrażeniu odrębnej zgody w celu wysyłki newslettera na podstawie art. 6 ust 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w  dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.


Wymagane dokumenty

CV