Umowa o pracę - Asystent/-ka Działu Sprzedaży ADS-BK/1-19
Asystent/-ka Działu Sprzedaży ADS-BK/1-19 9 stycznia 2019

PK Components Sp. z o.o. Sp. k.

Wita Stwosza 48, 02-661 Warszawa

Jesteśmy jedną z czołowych spółek dystrybucyjnych dostarczających najwyższej jakości surowce do produkcji suplementów diety oraz dla przemysłu spożywczego. Naszą wizytówką jest stabilna pozycja na rynku, zaufanie klientów oraz kompleksowa oferta łącząca doradztwo i sprzedaż w rzetelne partnerstwo biznesowe.

Umowa o pracę - Asystent/-ka Działu Sprzedaży ADS-BK/1-19

Poszukujemy osoby, która dołączy do grona naszego Dream Team’u – sympatycznych, młodych, ale bardzo rzetelnych specjalistów i wesprze ich w codziennych działaniach. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, wiele zadań ad hoc i trochę rutyny w postaci takich obowiązków jak:

• Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej i jakościowej
  • Przygotowywanie próbek i towarów dla klientów zgodnie z przyjętymi standardami
  • Współpracę z firmą spedycyjną/kurierską
  • Poszukiwanie nowych odbiorców, budowanie relacji handlowych
  • Analizę potrzeb klientów, ocenę sytuacji rynkowej, uzgadnianie warunków sprzedaży
  • Wsparcie administracyjne biura

• Wyższe wykształcenie life-science; jesteśmy otwarci na kandydatury zorganizowanych studentów IV i V roku
  • Predyspozycji sprzedażowych
  • Dokładności, proaktywności i sumienności
  • Samodzielności w działaniu, zaangażowania w powierzone obowiązki i pozytywnego nastawienia
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office: Word, Excel, Outlook
  • Min. dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

• Pracę w młodym i przyjaznym zespole
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do posiłków)
  • Szkolenia i dedykowane lekcje jęz. angielskiego
  • Dużą samodzielność
  • Narzędzia pracy
  • Stałą umowę pracy (po 3 miesięcznym okresie próbnym)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: hr@pkcomponents.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PK Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.