Umowa zlecenie - Asystent/-ka Działu Procurement
HB REAVIS Sp. z o. o. Postępu 14, Postępu, Warszawa, Polska 1 lutego 2018

HB Reavis to w pełni zintegrowana firma deweloperska, oferująca unikalne i wysoce skuteczne rozwiązania na rynku nieruchomości: od identyfikacji możliwości inwestycyjnych, poprzez projektowanie i budowę, po zarządzanie ukończonymi aktywami.

Jako jedyny deweloper z Europy Środkowej, HB Reavis z powodzeniem działa na rynku brytyjskim, gdzie realizuje dwa flagowe projekty: 33 Central oraz Farringdon Street. Zgodnie z przyjętą strategią, Grupa stale wzmacnia też swoją obecność na Słowacji, w Polsce, Czechach i na Węgrzech, a także rozwija działalność na nowych rynkach, takich jak Niemcy. Aktualną pozycję firmy podkreśla 3. miejsce wśród największych deweloperów biurowych w Unii Europejskiej w rankingu Property EU.

  • Podstawowym zadaniem osoby na tym stanowisku jest wspieranie pracowników działu Procurement w ich codziennych obowiązkach.

Zadania:

  • Weryfikacja i wstępne przygotowanie FV w systemie Cenkros i DMS do zatwierdzenia
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów niezbędnych do kontraktacji (dokumenty Excel / Word)
  • Przygotowywanie druków zleceń (wypełnianie, podpisy, dystrybucja, archiwizacja), koordynacja działań pomiędzy działem Procurement a Fit-out oraz kierownikami robót
  • Drukowanie umów/zamówień
  • Bindowanie umów/zamówień
  • Pomoc w rozdysponowywaniu umów wewnątrz i na zewnątrz firmy
  • Wsparcie w organizacji i prowadzeniu spotkań koordynacyjnych

Wymagania

Szukamy:

  • Doświadczenia jako asystentka działu mile widziane
  • Doświadczenia w przygotowywaniu umów w budownictwie mile widziane
  • Studenta/-ki II/III roku kierunków technicznych
  • Dobrej znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Praktycznej znajomość Auto-CAD i MS Office
  • Zdolności organizacji własnej pracy i ustalania priorytetów
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Proaktywności i zaangażowania

Oferujemy

Zapewniamy:

  • zdobywanie wiedzy i doświadczenia w najbardziej rozwijającej się firmie z branży developerskiej,
  • luźną atmosferę
  • wspólne śniadania, spotkania integracyjne, gry i inne przyjemne momenty w gronie ciekawych ludzi

Wymagane dokumenty

cv