Umowa zlecenie - Asystent/ka ds. zarządzania finansowego projektami
Sohaus Sp. z o.o. Mińska 25, Warszawa, Polska 9 kwietnia 2021

Jesteśmy firmą działającą m.in. w branży zarządzania projektami od strony finansowej. Obsługujemy kompleksowo klientów realizujących projekty w kraju i zagranicą dofinansowane ze źródeł zewnętrznych, zarówno krajowych z PARP, NCBR, regionalnych instytucji jak również i z Komisji Europejskiej. Dużo pracujemy zdalnie.

Zadania na tym stanowisku:

  • Pomoc przy sporządzaniu dokumentów
  • Analiza finansowa możliwych rozwiązań
  • Analiza umów z kontrahentami
  • Opisywanie dokumentów
  • Przygotowywanie dokumentów na kontrolę
  • Przygotowywanie dokumentów przetargowych
  • Przygotowywanie dokumentów sprawozdawczych, w tym kontrola dokumentów księgowych, podatkowych
  • Inne związane z realizacją projektów lub inne zlecone związane z wykonywaną działalnością gospodarczą

Wymagania

  • Wykształcenie min średnie kierunkowe ekonomiczne lub obecnie nabywane wykształcenie wyższe na kierunkach ekonomicznych, matematycznych.
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, dokładności, komunikacji, pracy w zespole, szybkiego uczenia się, odpowiedzialności i ustalania priorytetów, obowiązkowości.
  • Konieczne elastyczne podejście do realizowanych zadań.

Oferujemy

  • Pracę w miłym i elastycznym zespole, możliwość po części pracy zdalnej (z racji konieczności początkowego wdrożenia w temat).
  • Praca na umowę zlecenie w wymiarze max 80h miesięcznie czyli 20h tygodniowo (możliwość dogadania się co do godzin pracy i dni).
  • Praca na tym stanowisku wymaga interdyscyplinarności, tj. zakres wiedzy niezbędnej do wykonywania ww. zadań to księgowość, zarządzanie, finanse, podatki, analiza biznesowa, controlling finansowy projektów itp. a większość przy użyciu prostego i bardzo praktycznego narzędzia jak MS Excel. Oferujemy douczenie w tym zakresie.

  W CV prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Niestety bez tego nie rozpatrujemy kandydatury.

Wymagane dokumenty

CV, referencje