Umowa o pracę - ASYSTENT(-KA) DS. ROZLICZEŃ
MerService Sp. z o.o Równoległa 4A, Warszawa, Polska 22 marca 2018

MerService świadczy wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozliczanie wynagrodzeń
  • rozliczanie projektów
  • tworzenie raportów i ich bieżąca weryfikacja
  • rozliczanie zaliczek pracowników i zleceniobiorców
  • bieżąca współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • bieżąca współpraca z Działem Kadr i Płac
  • realizacja przelewów bankowych
  • zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji i dokumentacji między poszczególnymi działami
  • redagowanie niezbędnej korespondencji
  • organizacja przesyłek pocztowych i kurierskich
  • zarządzanie drukami, formularzami oraz materiałami biura

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziany status studenta (studenci w trakcie 4-5 roku studiów zaocznych)
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • samodzielność, zaangażowanie, rzetelność i skrupulatność
  • otwartość, dążenie do samodoskonalenia, przyjazne usposobienie oraz dynamizm w działaniu
  • inicjatywa oraz pozytywny stosunek do ludzi (współpracowników, klientów, gości)
  • dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku)

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielność pracy w firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość skorzystania z benefitów firmowych

Wymagane dokumenty

CV