Umowa o pracę - Asystent Inwestycyjny
okolica.pl Świętokrzyska 18, Warszawa, Polska 3 lipca 2017

Okolica.pl – to bezprecedensowy, duży projekt informatyczny dotyczący budowy innowacyjnej wyszukiwarki nieruchomości. Naszym najszybciej rozwijającym się działem są Oferty Inwestycyjne (http://www.okolica.pl/oferty-inwestycyjne/), w ramach którego publikowane są ogłoszenia sprzedaży nieruchomości komercyjnych z funkcjonującym najemcą. Oferty Inwestycyjne to obiekty dedykowane dla najzamożniejszych inwestorów, chcących ulokować część swojego majątku w wynajęte nieruchomości generujące stały dochód.

Umowa o pracę - Asystent Inwestycyjny

Główne zadania Asystenta Inwestycyjnego będą skupiały się na wsparciu rozwoju tego działu w ścisłej współpracy i pod nadzorem doświadczonego przełożonego. 

Wymagania

Stanowisko asystenckie.

Kandydat będzie stopniowo wdrażany w tajniki naszej pracy od zera,  dlatego jesteśmy otwarci na kandydatów z różnych kierunków i środowisk. W naszym zespole odnajdzie się zarówno student ostatnich lat dziennikarstwa, jak i twardy finansista z zacięciem inwestora giełdowego, pod warunkiem, że spełnia podstawowe kryteria, do których należą:

  • „lekkie pióro” – na razie jeszcze nie musisz być specjalistą w dziedzinie inwestowania, wystarczy, że my jesteśmy i Cię nauczymy, ale umiejętność szybkiego i eleganckiego formułowania myśli na piśmie będzie kluczową kompetencją, z której będziesz korzystać na każdym etapie swojej pracy i rozwoju
  • mile widziane zainteresowanie i znajomość podstaw inwestowania w nieruchomości opisanych w: http://www.okolica.pl/page/poradnik-inwestycyjny
  • zacięcie analityczne, dokładność, duża dbałość o szczegóły oraz dobra organizacja pracy
  • znajomość MS Office (szczególnie Excel)
  • komunikatywność


Oferujemy

  •  pracę w młodej, szybko rosnącej organizacji, kandydat będzie współpracował bezpośrednio z Zarządem
  • szkolenia na bardzo wysokim poziomie merytorycznym
  • otwartą ścieżkę kariery w zależności od predyspozycji kandydata
  • pracę w biurze w centrum Warszawy przy metrze Świętokrzyska
  • wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę (poszukujemy kandydata do długoterminowej współpracy)

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji w firmie Palladia sp. z o.o.  zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”


Wymagane dokumenty

CV po polsku