Staż/praktyki - Asystent Działu Sprzedaży Samochodów Używanych- Baltic Sea Market (Płatny staż)
Volvo Polska Sp. z o.o. Volvo Truck Center Młochów, Aleja Katowicka, Młochów, Polska 14 maja 2018

Grupa Volvo jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych. Z Grupą Volvo dołączysz do globalnego, różnorodnego zespołu ludzi pełnych energii, pasji i szacunku dla człowieka, którzy razem chcą osiągnąć najważniejszy cel – być światowym liderem w zrównoważonych rozwiązaniach transportowych.

Aktualnie istnieje możliwość podjęcia płatnego stażu na stanowisku Asystenta Działu Sprzedaży Samochodów Używanych- Baltic Sea Market w firmie Volvo Trucks Polska w Młochowie k/Warszawy. Staż u nas umożliwia zaliczenie obowiązkowej praktyki zawodowej jak również daje szansę związania się z naszą firmą na dłużej. Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland.

W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:

  • Wsparcie działu sprzedaży pojazdów używanych w obrębie rynku Baltic Sea,
  • Monitorowanie i raportowanie rozwoju cen pojazdów używanych,
  • Analiza oraz raportowanie wyników sprzedaży,
  • Wsparcie w ustalaniu cen oraz pakietów dodatkowych używanych pojazdów ciężarowych zgodnie z procedurami i celami wyznaczonymi w biznes planie,
  • Sporządzanie analiz rynku samochodów ciężarowych w ramach Regionu Baltic Sea.

Wymagania

Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w podobnym środowisku,
  • Umiejętności komunikacyjne, łatwe nawiązywanie kontaktów,
  • Status studenta,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania,
  • Szkolenia wprowadzające, produktowe,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań,
  • Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Możliwość wyrobienia karty Multisport,
  • Owoce w biurze w każdą środę oraz zajęcia jogi,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów i pogłębienie znajomości języka angielskiego,
  • Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: staz@volvo.com

Wymagane dokumenty

cv