Umowa zlecenie - STAŻ/ PRAKTYKI w Dziale Kontroli Jakości
Efferta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czosnów, Polska 7 maja 2019

Firma Efferta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa jest producentem suplementów diety, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

Umowa zlecenie - STAŻ/ PRAKTYKI w Dziale Kontroli Jakości

Podczas stażu osoba będzie miała możliwość poznania głównych zadań Działu Kontroli Jakości, jak:

• kontrola jakości surowców i opakowań, półproduktu oraz wyrobu gotowego
  • zapewnienie prawidłowego pobierania prób i oznakowania materiałów próbkowanych
  • prowadzenie archiwum prób surowców oraz dokumentacji
  • gromadzenie prób przechowalniczych. Prowadzenie archiwum wyrobu gotowego, oraz dokumentacji związanej z tym procesem
  • nadzór i kontrola okresowa stanu higieny, pomieszczeń, urządzeń, personelu

• wykształcenie średnie techniczne, lub wyższe
  • dobra znajomość MS Office
  • umiejętność logicznego wnioskowania
  • asertywność i umiejętność podejmowania decyzji
  • komunikatywność i inicjatywa w działaniu
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania złożonych problemów
  • książeczka sanitarno- epidemiologiczna

• szansę na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dużą samodzielność działania
  • stałą pracę, po okresie próbnym umowa o pracę

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Efferta Sp. z o.o. Sp. k.,z siedzibą w           Cząstkowie Mazowieckim, ul. Gdańska 3, 05-152 Czosnów , wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego        Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy      Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000495147, NIP: 526149176, REGON 012162087 na       potrzeby obecnego procesu rekrutacji”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Efferta Sp. z o.o. Sp. k.,z siedzibą w           Cząstkowie Mazowieckim, ul. Gdańska 3, 05-152 Czosnów , wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego        Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy      Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000495147, NIP: 526149176, REGON 012162087 na       potrzeby przyszłych procesów rekrutacji”.

Klauzula informacyjna dotycząca Pani/Pana praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez spółkę Efferta Sp. z o.o. Sp. k zostanie przedstawiona Pani/Panu przed rozmową kwalifikacyjną.