Umowa o pracę - Asystent Działu Handlowego z językiem czeskim i angielskim / Customer Service Specialist with Czech and English
Coberon Sp. z o.o. Warszawa, Polska 27 października 2017

Dla naszego Klienta – polskiego oddziału międzynarodowej firmy z branży stalowej o profilu handlowo-produkcyjnym poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Działu Handlowego z językiem czeskim i angielskim / Customer Service Specialist with Czech and English

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie działań pomiędzy Działem Sprzedaży a pozostałymi departamentami w firmie,
  • Realizacja zamówień od momentu ofertowania, aż do finalizacji zamówienia,
  • Obsługa Klientów firmy,
  • Wykonywanie czynności administracyjnych (rozmowy telefoniczne, sporządzanie ofert, korespondencja przychodząca i wychodząca), logistycznych (organizowanie spotkań, wyjazdów służbowych, zebrań) oraz handlowych (zamówienia, dostawy, fakturowanie),
  • Współtworzenie prezentacji, zestawień i analiz na potrzeby Area Sales Managera oraz Działu Sprzedaży.

Wymagania

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego i czeskiego – warunek konieczny,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ukończone studia techniczne, –
  • Swoboda w posługiwaniu się pakietem MS Office,
  • Duża samodzielność, odpowiedzialność i sumienność w działaniu,
  • Bardzo dobra organizacji pracy, komunikatywności oraz umiejętności w ustalaniu priorytetu zadań i wykonywaniu ich pod presją czasu.

Oferujemy

  • Samodzielną i interesującą pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania interesującego doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • Umowę o pracę i dodatkowe benefity,
  • Szansę na codzienne wykorzystywanie znajomości języków obcych.

CV, Aplikacje proszę przesyłać na adres: jsterna@chronosconsulting.com Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”