Umowa o pracę - Asystent Działu Finansowo – Księgowego
Cartrack Polska Sp. z o.o. Warszawa, ul. Pileckiego 67 20 kwietnia 2018

Firma Cartrack to lider na polskim i światowym rynku w zakresie usług zarządzania flotą pojazdów oraz monitoringu i zabezpieczeń samochodowych. W Polsce jesteśmy największym pracodawcą w branży telemetrycznej.

Zadania:

Wsparcie Działu Finansowo – Księgowego w zakresie:
• Lokowanie płatności przychodzących i wychodzących
• Przygotowywanie załączników do faktur
• Ewidencjonowanie przyjęć i wydań na magazynie technicznym
• Wystawianie faktur
• Weryfikacja poprawności danych
• Każdy 1szy dzień miesiąca jest dniem pracującym.

Wymagania

• Znajomość MS Excel na wysokim poziomie
• Zdolność analitycznego myślenia
• Mile widziani studenci zaoczni kierunków ekonomicznych
• Doświadczenie w obsłudze Klienta i komunikatywność
• Dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu swoich obowiązków
• Samodzielność i wielozadaniowość
• Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów
• Zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną, dowolną formę współpracy
• Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
• Wsparcie Przełożonego, współpracę w doświadczonym, zaangażowanym Zespole
• Szkolenia, wyjazdy integracyjne oraz pyszną kawę i kosze pełne owoców
• Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (multisport, opieka medyczna, wczasy pod gruszą i premia roczna).

Wymagane dokumenty

CV