Inna forma zatrudnienia - Asystent w dziale sprzedaży / Global New Business Assistant
Connectmedica Sp. z o.o. Warszawa, Polska 1 grudnia 2016

Connectmedica – Health Integrated Communication Agency. Jesteśmy nową spółką na polskim rynku, z kapitałem zagranicznym, dedykowaną zintegrowanej komunikacji w sektorze zdrowia i farmacji. Stawiamy na najnowsze rozwiązania technologiczne i wyznaczamy nowe kierunki rozwoju komunikacji. Obsługujemy 20 największych firm farmaceutycznych w Polsce, dostarczając im najlepszych rozwiązań.

Twoimi zadaniami w Connectmedica będą…

  • wsparcie w przygotowywaniu ofert handlowych
  • odpowiadanie na zapytania klientów
  • zarządzanie bazą CRM
  • zarządzanie kalendarzem spotkań dyrektora sprzedaży
  • wsparcie w bieżących pracach działu sprzedaży

Wymagania

Od optymalnego kandydata oczekujemy…

  • doświadczenia w pracy na stanowisku asystenckim
  • biegłej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny
  • wyjątkowo rozwiniętych umiejętności komunikacji interpersonalnej oraz współpracy w grupie
  • swobodnego posługiwania się pakietem MS Office (Power Point, Word, Excel)

Oferujemy

Aby móc wykonywać zadania efektywnie…

  • będziesz pracować w rozwijającym się zespole, pełnym ludzi z pasją. Rośniemy szybko i dajemy rewelacyjną okazję rozwoju personalnego
  • mnóstwo interesujących szkoleń sprzedażowych da Ci niesamowitą motywację do pracy
  • dołącz do nas – praca może być rewelacyjną przygodą!

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny