Umowa zlecenie - Asystent ds. Trade Marketingu
HERBAPOL-LUBLIN Bobrowiecka 6, Warszawa, Polska 30 sierpnia 2018

Od powstania firmy w 1949 roku, misją Herbapol-Lublin S.A. jest czerpanie inspiracji z natury i dostarczanie konsumentom produktów najwyższej jakości. Jako lider rynku syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, zielonych, funkcjonalnych i czerwonych nieustannie pracujemy nad rozwojem portfolio, zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami konsumentów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników umiejętnie łączymy tradycję z nowoczesnością, zdobywając zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów.

PROSIMY APLIKOWAĆ POPRZEZ PODANY LINK:  https://bit.ly/2Nsegz4

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • pomoc w zapewnieniu efektywnej współpracy z Działem Sprzedaży oraz Marketingu
  • wsparcie w koordynacji projektów merchandisingowych
  • pomoc w weryfikacji zamówień promocyjnych – zgodność, zasadność, warunki
  • pomoc w koordynacji promocji zakupowych – naliczanie rabatów, gratisów
  • współpraca z Biurem Obsługi Klienta

Wymagania

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • jest absolwentem lub studentem ostatniego roku kierunków marketingowych lub pokrewnych
  • ma za sobą pierwsze doświadczenia – praktyki/staże w zakresie wykonywania działań trade marketingowych (mile widziane)
  • potrafi koordynować wiele zadań jednocześnie
  • jest systematyczna, dokładna i dobrze organizuje swoją pracę
  • jest dyspozycyjna min. 30 godz. tygodniowo
  • sprawnie posługuje się pakietem MS Office, w szczególności MS Excel

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • płatne praktyki w wymiarze min. 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w uznanej firmie
  • możliwość realizacji samodzielnych projektów
  • współpracę z ekspertami
  • referencje po odbyciu praktyk

Wymagane dokumenty

CV