Staż/praktyki - Asystent ds. systemów informatycznych (płatna praktyka)
Warszawa, Polska 9 marca 2021

Jeden z najsilniejszych nadawców, producentów i dystrybutorów w Europie Środkowej. Telewizja oferuje szeroki wachlarz programów, począwszy od informacyjnych, publicystycznych, rozrywkowych, historycznych, poprzez programy skierowane do dzieci, po kulturalne. W swojej ofercie posiada 16 Anten, w tym 4 nadawane w jakości HD, kanały internetowe oraz programy dostępne na urządzeniach mobilnych oraz poprzez telewizję hybrydową. Jako jedyny nadawca w Polsce nadaje program regionalny, który w ramach Ośrodka Programów Regionalnych tworzy 16 oddziałów terenowych.

Zakres zadań będzie obejmował:

  • udział w pracach i projektach Działu Utrzymania Systemów Informatycznych,
  • zapoznanie się z systemami m.in. do planowania emisji audycji, reklam, zarządzania produkcją programów telewizyjnych oraz innych systemów IT w TVP S.A.
  • rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów w systemach,
  • przygotowywanie filmów instruktażowych dla użytkowników systemów,
  • przygotowywanie dokumentacji opisujących najczęściej spotykane problemy w systemach oraz sposób ich rozwiązywania.

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (akceptujemy również zgłoszenia studentów),
  • podstawowych umiejętności co najmniej z jednego z zakresów: programowanie, SQL, analiza danych, analiza procesów, administracja systemami IT,
  • zdolności komunikacyjnych, chęci do pracy i nauki w realnym środowisku biznesowym,
  • odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dyspozycyjności (praktyka płatna w wymiarze 40 godzin tygodniowo).

Oferujemy

  • 3- miesięczną umowę o praktykę absolwencką,
  • praktykę w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży medialnej,
  • zdobycie doświadczenia pod okiem profesjonalnego zespołu,
  • szansę na kontynuowanie współpracy.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Prosimy aplikować przez stronę:

#dlaludzizmisja

Wymagane dokumenty

CV