Staż/praktyki - Asystent ds. systemów informatycznych Biura Reklamy
Warszawa, Polska 2 marca 2021

Jeden z najsilniejszych nadawców, producentów i dystrybutorów w Europie Środkowej. Telewizja oferuje szeroki wachlarz programów, począwszy od informacyjnych, publicystycznych, rozrywkowych, historycznych, poprzez programy skierowane do dzieci, po kulturalne. W swojej ofercie posiada 16 Anten, w tym 4 nadawane w jakości HD, kanały internetowe oraz programy dostępne na urządzeniach mobilnych oraz poprzez telewizję hybrydową. Jako jedyny nadawca w Polsce nadaje program regionalny, który w ramach Ośrodka Programów Regionalnych tworzy 16 oddziałów terenowych.

Staż/praktyki - Asystent ds. systemów informatycznych Biura Reklamy
  • zapoznanie się ze specyfiką pracy Działu Utrzymania Systemów Informatycznych
  • zapoznanie się z systemami Biura Reklamy m.in. SOBR, Kliper, Prognozer, Lubileo
  • rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów w systemach