Staż/praktyki - Asystent ds. Sprzedaży
Absolvent.pl Warszawa, Polska 3 października 2017

Jesteśmy pierwszym na świecie największym producentem samochodów ciężarowych, częścią globalnego i wielokulturowego zespołu. Pracujemy z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania transportowe dla naszych Klientów.

Aktualnie istnieje możliwość podjęcia płatnego stażu na stanowisku Asystenta ds. Sprzedaży w firmie Volvo Trucks Polska w Karpinie k/Warszawy. Staż u nas umożliwia zaliczenie obowiązkowej praktyki zawodowej jak również daje szansę związania się z naszą firmą na dłużej. Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland.

W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:

  • weryfikacja i aktualizacja wpisów w CM (baza danych Klientów)
  • kontakt z Serwisem w zakresie obsługi Kontraktów Serwisowych
  • wsparcie administrowania procesu sprzedaży pojazdów
  • nadzór nad Dynafleet (narzędzie telematyczne do obsługi floty pojazdów)
  • przyjmowanie i wydawanie pojazdów
  • współpraca z Firmami Zabudowującymi
  • mailingi, akcje wysyłkowe

Wymagania

Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:

  • ukończonego III, IV lub V roku studiów lub statusu absolwenta studiów magisterskich (do roku po zakończeniu studiów)
  • dokładności i zaangażowania
  • nastawienia na rozwój
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • prawa jazdy kategorii B
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • szkolenia z zakresu: systemów wsparcia sprzedaży, systemów monitorowania pojazdów, budowy pojazdów ciężarowych, kontraktów serwisowych
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań
  • codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów
  • możliwość praktycznego wykorzystania swojej wiedzy oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland

Wymagane dokumenty

Aplikuj przez zamieszczony link: https://goo.gl/HHrS7N