Umowa zlecenie - Asystent ds. ochrony środowiska
FPP Enviro Sp. z o.o. Warszawa, Polska 23 maja 2017

Firma FPP Enviro działa od 1998 roku. Specjalizujemy się w ochronie środowiska i racjonalnym gospodarowaniu zasobami wodnymi. Przygotowujemy analizy i oceny oddziaływania inwestycji infrastrukturalnych, plany zrównoważonego rozwoju dla miast i gmin, prowadzimy nadzory przyrodnicze i budujemy urządzenia ochrony środowiska. Realizujemy duże projekty z funduszy europejskich. Sami również przygotowujemy wnioski i pozyskujemy dofinansowania dla inwestycji mających na celu ochronę środowiska. Więcej informacji można naleźć na naszych stronach: www.klimat.fppenviro.pl, www.fppenviro.pl

Opis stanowiska:

  • udział przy sporządzaniu dokumentacji z zakresu ochrony środowiska
  • pozyskiwanie informacji i materiałów
  • kontakty z urzędami, przyrodnikami
  • analiza materiałów video z prowadzonych monitoringów przyrodniczych
  • bieżąca pomoc koordynatorom w realizacji zadań

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu Office w stopniu dobrym
  • Dyspozycyjności
  • Znajomości języka angielskiego
  • Oferta pracy kierowana głównie dla studentów ostatniego roku studiów bądź absolwentów kierunków: biologia i ochrona środowiska

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie z możliwością nawiązania dłuższej współpracy;
  • Elastyczny system pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: ks@fppenviro.pl w tytule maila prosimy wpisać Asystent ds. ochrony środowiska
    Szczegółowe informacje pod nr tel.: 22 623 03 04 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00).

Wymagane dokumenty

CV