Umowa zlecenie - Asystent ds. ochrony środowiska
FPP Enviro Sp. z o.o. Triton Park, Grójecka, Warszawa, Polska 4 marca 2021

Firma FPP Enviro jest częścią europejskiej grupy AMPHI zajmującej się działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju. Na polskim rynku działamy od 1998 roku, specjalizując się w ochronie środowiska i racjonalnym gospodarowaniu zasobami wodnymi. Przygotowujemy analizy i oceny oddziaływania inwestycji infrastrukturalnych, plany zrównoważonego rozwoju dla miast i gmin, a także projekty optymalizacji zużycia energii. Troszczymy się o miejską zieleń oraz zabezpieczenie obszarów mieszkalnych przed powodzią i innymi zjawiskami pogodowymi. Realizujemy duże projekty z funduszy europejskich. Sami również przygotowujemy wnioski i pozyskujemy dofinansowania dla inwestycji mających na celu ochronę środowiska.

Możemy pochwalić się jednym z najlepszych zespołów w Polsce. Pracują z nami osoby z wieloletnim doświadczeniem w ochronie środowiska, o różnych specjalizacjach (od przyrodników po inżynierów). Na bieżąco współpracujemy również z wieloma uczelniami w Polsce i Europie oraz z ekspertami niezależnymi, wdrażając najnowsze osiągnięcia nauki w praktyce.

Umowa zlecenie - Asystent ds. ochrony środowiska
  • Udział przy sporządzaniu dokumentacji z zakresu ochrony środowiska niezbędnej do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (raporty o oddziaływaniu na środowisko)
  • Przygotowywanie projektów pism, raportów i sprawozdań dotyczących realizacji projektów
  • Pozyskiwanie i przetwarzanie informacji, oraz materiałów niezbędnych do realizacji projektów
  •  Kompletowanie dokumentacji związanej z realizacją projektów
  • Współpraca z urzędami administracji publicznej
  • Współpraca z podwykonawcami

• Oferta pracy kierowana głównie dla studentów ostatniego roku studiów bądź absolwentów kierunków: biologia, ochrona środowiska, inżynieria środowiska
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu Office oraz programu QGIS w stopniu dobrym
  • Znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Praca w biurze
  • Samodzielności, dobra organizacji pracy
  • Dyspozycyjności

• Umowę zlecenie z możliwością nawiązania dłuższej współpracy;
  • Elastyczny system pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.

cv