Umowa o pracę - Asystent ds. Księgowości
Hays Poland Sp. z o.o. Warszawa, Polska 5 lipca 2018

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej, notowanej na giełdzie w Londynie, grupy Hays plc i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 380 biur w 27 krajach w których łącznie pracuje ok. 8 300 specjalistów. Hays jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura Hays zlokalizowane są w Warszawie, Gdyni, Katowicach, Wrocławiu i Krakowie.

Umowa o pracę - Asystent ds. Księgowości

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • księgowanie faktur, nadzorowanie terminów płatności oraz procesu podpisywania.
  • Ponadto będziesz odpowiadać za zadania administracyjne, takie jak wprowadzanie i analizowanie danych w systemie zarządzania, przyjmowanie dowodów dostawy i sprawdzanie ich z zamówieniami.
  • Dodatkowo do Twoich obowiązków będą należały bieżące zadania związane z archiwizowaniem dokumentacji zgodnie z ustalonymi protokołami.

Wymagania

Ta praca jest dla Ciebie jeśli jesteś absolwentem kierunków ekonomicznych oraz chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze finansów. 

Ponadto posiadasz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office i posługujesz się językiem angielskim lub hiszpańskim na poziomie komunikatywnym. Dodatkowym atutem będą zdolności analityczne, dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu, a także dokładność, staranność i odpowiedzialność.


Oferujemy

Oferujemy stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kształcenie na koszt firmy, ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku oraz benefity pozapłacowe


Wymagane dokumenty

CV