Umowa zlecenie - Asystent ds. księgowości
Randstad Polska Sp. z o.o. Warszawa, Polska 23 czerwca 2017

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce

Asystent ds. księgowości – praca na wakacje

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja danych zawartych w fakturach,
  • dopasowanie faktur do odpowiednich zamówień,
  • księgowanie faktur zakupowych,
  • wprowadzanie faktur do systemu SAP,
  • wsparcie działu zobowiązań w codziennej pracy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunku: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie lub pokrewne,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu księgowości (staże, praktyki – mile widziane),
  • komunikatywność oraz chęć do nauki,

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • pracę na okres 3 miesięcy z realną możliwością przedłużenia w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • pracę w nowoczesnym biurze w okolicy Dworca Zachodniego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale: 3500 – 4000 zł brutto – w zależności od doświadczenia i umiejętności.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Wymagane dokumenty

CV