Umowa o pracę - Asystent ds. księgowości 1/2 etatu – 3000 brutto
Adecco Poland Marki, Polska 12 kwietnia 2019

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta, producenta farb i pigmentów, poszukujemy osób na stanowisko: asystent ds. księgowości.

Zakres obowiązków:

• Wsparcie działu księgowości w codziennych obowiązkach
• Wprowadzenie danych do systemu, aktualizowanie danych
• Uzupełnianie plików excelowych potrzebnych w księgowości
• Skanowanie i rejestracja dokumentów

Wymagania

Jeśli:

• Jesteś studentem kierunków związanych z finansami lub ekonomią
• Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe
• Dobrze posługujesz się językiem angielskim – min. B2
• Excel nie stanowi dla Ciebie problemu

Oferujemy

• Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku (20 godzin w tygodniu)
• Zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie – 3000 zł brutto
• Możliwość nauki systemu SAP

Wymagane dokumenty

CV