Umowa o pracę - Asystent ds. kadr i płac
Vistra Corporate Services Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 56C, Warszawa, Polska 11 stycznia 2018

Vistra – to światowy lider na rynku usług korporacyjnych, zatrudniający ponad 3000 pracowników w 44 krajach na świecie, dostarcza ekonomiczne rozwiązania przy tworzeniu i administracji spółek, prowadzeniu ksiąg rachunkowych, sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz prowadzeniu kadr i płac spółek zapewniając bieżącą zgodność z polskim prawem i przepisami podatkowymi.

Przykładowy zakres obowiązków:

  • Codzienna pomoc w dziale kadr i płac pod nadzorem supervisora
  • Zakładanie i prowadzenie teczek osobowych
  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentów kadrowo-płacowych
  • Pomoc w prowadzeniu ewidencji wniosków urlopowych i zwolnień lekarskich
  • Pomoc w obsłudze pracowników w systemie kadrowo-płacowym (m.in. zakładanie kont nowym pracownikom, wprowadzanie danych osobowych, umów, wystawianie dokumentów dla pracowników)
  • Kserowanie, skanowanie i wysyłanie dokumentów

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku asystenckim
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze kadr i płac
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Dokładność i staranność
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realną możliwość rozwoju i awansu (ścieżki karier)
  • Szkolenia
  • Możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych
  • Możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Elastyczne godziny pracy

Wymagane dokumenty

CV w języku polskim