Umowa o pracę - Asystent ds. Jakości
Fiege Sp.Z.o.o Mszczonów, Polska 7 marca 2019

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU FIEGE!

Grupa FIEGE jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Europie. W Polsce jesteśmy obecni od 20 lat, a z naszych innowacyjnych rozwiązań korzystają znane, europejskie i światowe marki z branży modowej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej i AGD.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z Pełnomocnikiem i Specjalistą ds. Jakości w zakresie realizacji Zintegrowanej Polityki Jakości
  • Współpraca przy aktualizacji dokumentacji systemowej i operacyjnej – procedur i instrukcji
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Współrealizacja audytów wewnętrznych procesu i dokumentacji
  • Udział w audytach Klienta i audytach certyfikujących
  • Podejmowanie działań po audytowych, weryfikacja skuteczności wykonania
  • Udział w codziennej pracy związanej z utrzymaniem systemów jakości – ISO 9001, HACCP, BCP, EHS, AEO, RODO, SEDEX
  • Współpraca z innymi działami w zakresie zarządzania i doskonalenia jakości w odniesieniu do realizowanej praktyki operacyjnej

Wymagania

  • W trakcie lub ukończone studia z zakresu zarządzania jakością i środowiskiem
  • Chęć rozwoju w dziedzinie szeroko pojętego zarządzania jakością
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Systematyczność, sumienność i odpowiedzialność
  • Zaangażowanie w powierzane projekty
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Mile widziana znajomość narzędzi jakościowych np. 5WHY, Poka Yoke, Ishikawa
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego

Oferujemy

  • Stałość zatrudnienia w oparciu o pełno etatową umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego z jasno określonymi warunkami
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę w ambitnym i wspierającym Cię zespole
  • Przejrzysty system premiowy dostosowany do wykonywanej pracy
  • Pakiet socjalny (paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia, bony pracownicze)
  • Dobrowolne ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatną opiekę medyczną

Wymagane dokumenty

CV