Umowa o pracę - Asystent d/s handlowo-księgowych
Goldmann sp. z o.o. Warszawa, Polska 11 maja 2017

niemiecki dystrybutor dodatków do farmacji , żywności i chemii

  • Kontakt telefoniczny i emailowy z klientem i dostawcą
  • Sporządzanie ofert i kalkulacji w porozumieniu z zarządem
  • Opracowywanie i realizacja zamówień w systemie CDNXL
  • Monitorowanie płatności
  • Współpraca z zespołem handlowych
  • Praca administracyjna w biurze
  • Inne zadania wytyczane przez zarząd

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • orientacja na klienta
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność
  • znajomość programów Excel, Word, Power Point
  • dobra organizacja stanowiska pracy

Oferujemy

Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, stabilną pracę, pakiet socjalny

Wymagane dokumenty

CV plus list motywacyjny