Umowa o pracę - Asystent ds. eMarketingu – POL000F6
EY (Dawniej Ernst&Young) Warszawa, Polska 21 września 2017

EY jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. Zatrudniamy ponad 2 900 profesjonalnych doradców i audytorów. Świadczymy usługi w zakresie: audytu, doradztwa biznesowego, w tym badania bezpieczeństwa systemów informatycznych, doradztwa podatkowego, transakcyjnego, doradztwa w zakresie ulg i dotacji inwestycyjnych.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie, wdrażanie oraz monitorowanie rezultatów działań marketingowych mających na celu zwiększanie sprzedaży,
  • udział w projektach związanych z rozwojem i wprowadzaniem nowych produktów,
  • obsługa CMS strony internetowej i Bloga,
  • copywriting,
  • prowadzenie kampanii eMailingowych – tworzenie komunikatów, call-to-action, segmentacje baz danych pod wysyłki,
  • współpraca z innymi działami w zakresie realizacji akcji marketingowych i posprzedażowych,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
  • prowadzanie monitoringu konkurencji i potrzeb klientów,
  • mierzenie i analizowanie efektywności działań marketingu B2B, tworzenie cyklicznych raportów przedstawiających postęp i sukcesy kampanii.

Wymagania

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • znajomości podstawowych zagadnień eMarketingowych,
  • zdolności analitycznych,
  • zdolności komunikacyjnych,
  • dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • otwartej głowy, chęci uczenia się i zaangażowania,
  • znajomość podstaw HTML będzie dodatkowym atutem,
  • wyższego wykształcenia.

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej i międzynarodowej firmie oraz możliwość współtworzenia projektów o uznanej marce;
  • program EY Care & Wellness – to m.in. karty sportowe, masaże biurowe, warsztaty edukacyjne i wiele innych.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza on – line oraz załączenie CV. https://ey.taleo.net/careersection/gcam01/jobdetail.ftl?lang=en&job=POL000F6