Umowa o pracę - Asystent ds. Analizy Danych o Produktach
Reckitt Benckiser Nowy Dwór Mazowiecki, Polska 22 lutego 2017

RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie.Staramy się dostarczyć naszym konsumentom rewolucyjne rozwiązania, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny.Wszystko to dzięki markom takim jak Nurofen, Strepsils,Durex, Dettol, Cillit Bang, Finish i Vanish.

Umowa o pracę - Asystent ds. Analizy Danych o Produktach

Celem stanowiska jest pomoc w zarządzaniu bazą danych w związku z ustawodawstwem REACH. Praca polega na zbieraniu dokumentacji technicznych od dostawców, kolekcjonowaniu danych z różnych funkcji RB, selekcjonowaniu i wpisywaniu danych w wewnętrzne systemy RB

– Poszukujemy dokładnych i skrupulatnych ludzi, zdolnych do pracy z kompleksowymi danymi
– Wykształcenie ścisłe (Chemia, Biologia lub podobne) będzie atutem
– Mile widziani studenci ostatniego roku studiów, absolwenci
– Dobra znajomość pakietu MS Office
– Dobra znajomość języka angielskiego

– Komunikatywność

– Poszukujemy ludzi umiejących wychodzić z inicjatywą.

– umowa o pracę na czas trwania projektu (minimum 6 miesięcy, do roku)
– praca w pełnym wymiarze godzin w ścisłej współpracy z działem R&D, znajdującym się w pobliżu największej fabryki RB na świecie
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia w wielokulturowym środowisku w jednym z głównych przedstawicieli branży FMCG – świadczenia socjalne (karta sportowa, prywatna opieka zdrowotna, współfinansowane posiłki w stołówce)

CV w języku angielskim