Umowa o pracę - Asystent / Asystentka
Malek Recruitment Warszawa, Polska 14 kwietnia 2017

Oferujemy najwyższej jakości działania z obszaru poszukiwania, selekcji oraz rekrutacji. Osoby na tych stanowiskach będą mogły zapoznać się od podstaw z pełnym procesem prowadzenia projektów rekrutacyjnych w obszarze wyższej kadry managerskiej. W zakresie realizacji zadań Kandydaci będą mieli możliwość zdobycia obszernej wiedzy dotyczącej struktur oraz funkcjonowania organizacji z wielu branż. Dodatkowo zapoznają się dokładnie z działaniami Managerów piastujących najwyższe stanowiska. W zakresie 3-miesięcznego okresu próbnego oferujemy również szereg szkoleń oraz rozwoju umiejętności dotyczących zarządzania czasem, zarządzania danymi oraz projektami, pozyskiwania i utrzymywania długofalowych relacji, wywiadu rynkowego, wywiadu rekrutacyjnego. Mamy ściśle określoną ścieżkę kariery zawodowej i koncentrujemy się na ciągłym, wewnętrznym rozwój naszego teamu.

Opis stanowiska

  • Wsparcie w pracy administracyjnej
  • Nadzorowanie obiegu umów oraz dokumentacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy
  • Zapewnienie sprawnej organizacji spotkań wewnętrznych i koordynacja spotkań zewnętrznych
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów oraz analiz
  • Współudział w tworzeniu wizerunku firmy
  • Wsparcie w działaniach projektowych

Wymagania

Oczekiwania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Biegła znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Dbałość o najwyższą jakość usług
  • Chęć rozwoju w obszarze rekrutacyjnym
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, dokładność i terminowość
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz wysokie zdolności interpersonalne

Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w śródmieściu Warszawy
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy
  • Indywidualny program szkoleniowy
  • Ściśle określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Możliwości awansu

Wymagane dokumenty

CV