Umowa o pracę - Asystent/ Asystentka działu sprzedaży i marketingu
Z Partner Sp. z o. o. sp. k. Piłsudskiego 48, Marki, Polska 16 października 2018

Jesteśmy dystrybutorem produktów Zoho, oprogramowania dla firm dostępnego za pomocą strony WWW.  W skład oferowanego przez nas narzędzia wchodzi ponad 40 produktów dla działów Sprzedaży i marketingu ( m.in. CRM, Campaigns, SalesInbox), Finansów ( Books, Invoice, Subscriptions), IT ( Projects, Mail, Bugtracker) i HR ( Rekrutacja, Kadry).

Do zespołu sprzedażowego poszukujemy kandydata na stanowisko asystenta ds. sprzedaży i marketingu. Oczekujemy osób lubiących rozmawiać z innymi, którym doradzanie sprawia frajdę, osób zorientowanych na wynik, zainteresowanych wykorzystywaniem informatyki w rozwiązaniach biznesowych, rozumiejących procesy biznesowe.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie bieżących prac działu sprzedaży i marketingu
  • aktywna sprzedaż rozwiązań informatycznych – istniejąca baza klientów
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi
  • przygotowanie materiałów marketingowych i sprzedażowych
  • aktualizowanie danych w wewnętrznych systemach informatycznych
  • organizacja spotkań z Klientami na event (spotkania B2B)

Wymagania

  • wykształcenie  wyższe lub w trakcie studiów
  • orientacja na wynik i dobra organizacja pracy
  • zorientowanie na Klienta, komunikatywność i systematyczność
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług B2B, marketingu
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie i pisanie

Oferujemy

  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • możliwości osobistego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w branży IT
  • samodzielną pracę w młodym zespole
  • pakiet fitness

Praca w okolicy CH M1 Marki

Wymagane dokumenty

CV