Umowa o pracę - Asysten/ka w dziale jakości (farmacja)
Adecco Poland Śródmieście, Warszawa, Polska 2 kwietnia 2019

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie administracyjne działu jakości
  • Przygotowywanie dokumentacji, sprawdzanie zapisów na dokumentach związanych z jakością produktów
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów w dziale
  • Współpraca z partnerami biznesowymi (dystrybutorzy, hurtownie) w kwestiach jakości produktów
  • Obsługa procesu reklamacyjnego – rejestrowanie w systemie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student kierunków: farmacja, biologia i pokrewne
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- poziom min. B2
  • Komunikatywność, dokładność, skrupulatność
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca na cały lub część etatu (pon-pt)
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne
  • Lokalizacja: Śródmieście

Wymagane dokumenty

CV