Umowa o pracę - Assistant / Customer Service Representative
Randstad Polska Lesznowola, Polska 7 sierpnia 2018

Podejmij wyzwanie! Mamy dla Ciebie ofertę. Aktualnie poszukujemy współpracownika do działu obsługi klienta w międzynarodowej firmię.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji: https://randstadpl.traffit.com/public/an/53081

Asystent /  Customer Service

Zadania:

  • przyjmowanie i obsługa zamówień
  • wspieranie klientów przy wyborze najlepszej opcji
  • aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów
  • realizacji celów biznesowych, wspierających wydajność funkcjonalną firmy
  • wykonywanie procesów roboczych za pomocą systemów i technologii, w tym: SAP
  • przestrzeganie wewnętrznych i zewnętrznych wymagań kontrolnych
  • rozumienie łańcucha dostaw oraz ścisła współpraca z innym departamentami firmy.

Wymagania

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie w administracji lub dziale obsługi klienta
  • minimum stopień licencjata
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 4500 do 5000 PLN brutto
  • rozwojowe środowisko pracy
  • miłą atmosferę w biurze w Łazach k. Piaseczna.

Wymagane dokumenty

CV