Umowa o pracę - Architekt / Inżynier Projektu – nr ref. 9076
Bank Danych o Inżynierach Warszawa, Polska 29 czerwca 2017

Klient Banku Danych o Inżynierach. Inwestor i deweloper projektów handlowych i mieszkaniowych.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie koncepcji obiektów handlowych – analizy planistyczne lokalizacji celem podjęcia decyzji o zakupie nieruchomości
  • wsparcie Project Managera w nadzorze nad pracami projektantów zewnętrznych
  • sprawdzanie dokumentacji obiektów
  • odpowiedzialność za wypracowanie standardów firmy w zakresie realizowanych obiektów
  • sporządzanie załączników do umów: najmu, nieruchomościowych i innych w trakcie trwania procesu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (architektura i urbanistyka)
  • znajomość prawa budowlanego, przepisów obowiązujących w budownictwie
  • znajomość AutoCAD i programów graficznych
  • praca w biurze projektowym lub u dewelopera jako projektant obiektów handlowych (4-5 lat)
  • dobra organizacja, bardzo duża komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji

Oferujemy

  • interesującą pracę w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagane dokumenty

CV