Umowa zlecenie - Ankieter Terenowy
Strefa Energii Górna Droga 5, Warszawa, Polska 31 marca 2021

Strefa Energii

Posiadamy siedmioletnie doświadczenie w sprzedaży, projektowaniu i instalowaniu technologii Odnawialnych Źródeł Energii. Wierzymy w siebie – wiemy że nasza praca przekłada się na zadowolenie klientów – doświadczamy tego na co dzień. Inwestujemy własne środki w rozwój firmy – jesteśmy firmą całkowicie z własnym, Polskim kapitałem i zarządem.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza możliwości technicznych domów pod kątem montażu instalacji fotowoltaicznych,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie D2D (door to door),
  • Raportowanie bieżących działań – wypełnianie ankiet informacyjnych z potencjalnymi klientami,
  • Dbanie o wizerunek firmy,
  • Troska o logistykę swojej pracy.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Zorientowanie na cel,
  • Zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • wynagrodzenie podstawowe
  • narzędzia pracy (samochód, system CRM, telefon)
  • umowa zlecenie
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie dla której klient jest najważniejszy
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska doradcy techniczno-handlowego, menedżerskiego
  • kartę OK SYSTEM
  • wyjazdy integracyjne
  • pyszna kawa w biurze

Wymagane dokumenty

CV