Umowa zlecenie - Animator sportu i rekreacji podczas zielonych szkół
Halo Mazury- Ośrodek Wypoczynkowy dla dzieci Lidzbark, Polska 26 lutego 2019

Halo Mazury – Ośrodek Wypoczynkowy dla dzieci to Miejsce Aktywnego Wypoczynku. Organizujemy kolonie, zielone szkoły, obozy tematyczne.Nowoczesny ośrodek dedykowany jest wyłącznie dzieciom. Od 14 lat tworzymy miejsce przyjazne dla Gości, ale także dla personelu, który pracuje przy ich obsłudze.

Umowa zlecenie - Animator sportu i rekreacji podczas zielonych szkół

Jeśli lubisz sport i aktywne formy spędzania czasu m.in. piłkę nożną, quady, wspinaczkę skałkową, strzelectwo, paintball, tenis ziemny, zorbing, segway zapraszamy do współpracy w charakterze animatora gier sportowo – rekreacyjnych dla dzieci.

Do zadań Animatora należy:

• realizacja zajęć sportowo – rekreacyjnych dla uczniów szkół podstawowych, zgodnie ze scenariuszem i harmonogramem otrzymanym od organizatora,
  • przykładowe zajęcia: rozgrywki sportowe, łucznictwo, ścianka wspinaczkowa, zorbing, segway, gry multimedialne, piłka nożna, siatkówka
  • dbanie o dobrą atmosferę i samopoczucie uczestników i wychowawców
  • przeprowadzanie zajęć przy udziale nauczyciela.

Warunki pracy:

• Praca od poniedziałku do piątku. Dla chętnych dodatkowo, wybrane weekendy.
  • Praca od 6 maja do 19 czerwca 2019 r.

Dla aktywnych i zaangażowanych osób możliwość przedłużenia współpracy na okres wakacji.

• doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • dobra sprawność fizyczna, uprawianie sportu
  • udział w spotkaniu rekrutacyjnym w Warszawie, Olsztynie lub w Ośrodku.

• profesjonalne szkolenia z realizacji zajęć (m.in. obsługa ścianki wspinaczkowej, parku linowego, strzelnicy)
  • gotowe scenariusze gier i zabaw dla dzieci,
  • pracę w nowoczesnym ośrodku wypoczynkowym dedykowanym wyłącznie dzieciom,
  • zakwaterowanie (osoby przyjezdne)