Umowa o pracę - Analityk / Statystyk
Link Analytix EE sp. z .oo Wawer, Warszawa, Polska 26 września 2017

Link Analytix Eastern Europe to międzynarodowa firma zajmująca się doradztwem w zakresie retail marketingu.

Do głównych obowiązków tej pozycji należy tworzenie wniosków i wiedzy wiedzy poprzez umiejętną analizę danych.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie raportów i analiz związanych z analizą ruchu klientów w placówkach handlu detalicznego
  • formułowanie, testowanie hipotez oraz wyciąganie wniosków na podstawie statystycznej analizy danych
  • organizowanie danych i infrastruktury na potrzeby statystycznej analizy danych,
  • rozwijanie i wdrażanie elementów machine learning

Wymagania

  • zainteresowanie modelowaniem ekonometrycznym
  • znajomość zagadnień z zakresu zaawansowanej analizy danych
  • znajomość języków programowania do przetwarzania analitycznego
  • znajomość języka SQL
  • znajomość pakietu biurowego z naciskiem na Microsoft Excel i Microsoft PowerPoint
  • język angielski przynajmniej na poziomie B2
  • wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku (ekonometria, informatyka, matematyka)

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • wsparcie i przyjemną atmosferę pracy,
  • niezwykle ciekawe i twórcze wyzwania zawodowe.

Wymagane dokumenty

CV