Umowa o pracę - Analityk Sprzedaży
SC Johnson Taśmowa, Warszawa, Polska 9 czerwca 2017

SC Johnson to firma rodzinna, skupiona na innowacyjnych produktach wysokiej jakości, doskonałości w miejscu pracy oraz długotrwałym zobowiązaniu wobec środowiska i społeczności, w których działa. Posiadająca swoją siedzibę w USA firma jest jednym z wiodących na świecie producentów środków czyszczących stosowanych w gospodarstwie domowym oraz produktów do przechowywania domowego, oczyszczania i odświeżania powietrza, usuwania szkodników oraz pielęgnacji obuwia, jak również produktów mających zastosowanie w różnego rodzaju działalności gospodarczej.

Oferuje ona na rynku znane marki, takie jak GLADE®, KIWI®, OFF!®, PLEDGE®, RAID®, SCRUBBING BUBBLES®, SHOUT®, WINDEX® oraz ZIPLOC® w USA i nie tylko, jak również marki sprzedawane na rynkach poza USA, takie jak AUTAN®, TANA®, BAMA®, BAYGON®, BRISE®, KABIKILLER®, KLEAR®, MR MUSCLE® i RIDSECT®. Firma, istniejąca już 131 lat i generująca 10 miliardów USD sprzedaży, zatrudnia około 13 000 osób na całym świecie i sprzedaje produkty dosłownie w każdym kraju na świecie.

Jesteś przekonany o swoich predyspozycjach do pracy z ludźmi, liczbami i systemami? Cenisz sobie pracę w profesjonalnym zespole i miłej atmosferze? Szukasz ciekawych doświadczeń zawodowych

i perspektyw rozwoju? Dobrze trafiłeś – czekamy na Twoją aplikację!

W obecnej chwili firma SC Johnson poszukuje osoby na stanowisko Analityka Sprzedaży do siedziby firmy w Warszawie.

Zakres zadań:

Ewidencjonowanie i kontrolę danych przesyłanych przez Dystrybutorów

Weryfikację danych w pakietach sprzedażowych i dystrybucyjnych

Nadzorowanie działanie systemu EBI/DDc i urządzeń typu IPAQ u Przedstawicieli Handlowych

Współpraca z dostawcą systemu oraz Dystrybutorami

Przygotowywanie analiz (sprzedażowych, dystrybucyjnych, etc)

Zarządzanie bazami klientów i produktów

uczestnictwo w międzynarodowych projektach dotyczących efektywności działań sprzedażowych

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku/absolwent studiów

Biegłość w posługiwaniu się programami pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zdolności analityczne, łatwość pracy z liczbami

Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodna komunikację w środowisku międzynarodowym

Zaangażowanie i chęć działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym

Orientacja na współpracę w zespole oraz rozwój swoich umiejętności

You need to be eligible to work in a country of application.

Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony

Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach międzynarodowych

Szkolenia ze specjalistycznych narzędzi do analiz marketingowych i sprzedażowych

Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Wymagane dokumenty

cv