Umowa zlecenie - Analityk Security Operations Center
DIM System Sp. z o.o. Puławska 537, Warszawa, Polska 9 maja 2018

Firma DIM System Sp. z o.o. działa na rynku bezpieczeństwa IT od ponad 6 lat i jest dynamicznie rozwijającym się usługodawcą na rynku IT, wyspecjalizowanym w świadczeniu usług w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego systemów i stacji roboczych

Do nowotworzonego działu Security Operations Center poszukujemy studentów i absolwentów.

Zadania na stanowisku Analityka SOC:

  • analiza przypadków naruszenia bezpieczeństwa teleinformatycznego;
  • obsługa systemów świadczących usługi bezpieczeństwa IT;
  • przygotowywanie raportów dotyczących incydentów IT.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość sieci TCP/IP;

ATUTY:

  • doświadczenie w obsłudze incydentów naruszających bezpieczeństwo teleinformatyczne;
  • dobra znajomość systemów baz danych (np. MySQL, PostgreSQL);
  • posiadanie certyfikatów branżowych z obszaru systemów operacyjnych, sieci, bezpieczeństwa
  • umiejętność analizy złośliwego oprogramowania (malware);
  • znajomość aspektów bezpieczeństwa systemów Windows;
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów penetracyjnych:
    o   web aplikacji,

o    infrastruktury teleinformatycznej

Oferujemy

  •  dostęp do bieżących informacji o najnowszych trendach i przypadkach naruszania bezpieczeństwa w sieci;
  • możliwość współpracy z renomowanymi firmami z branży bezpieczeństwa IT;
  • udział w szkoleniach i konferencjach z zakresu bezpieczeństwa IT

Wymagane dokumenty

CV