Umowa o pracę - Analityk SAP BI
SE16N sp. z o.o. Ursynów, Warszawa, Polska 13 października 2017

Dołącz do zespołu SE16N, firmy zajmującej się wdrożeniami w obszarze technologii SAP.

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie rozwiązań analitycznych w oparciu o rozwiązania SAP HANA oraz SAP Business Warehouse
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej
  • Tworzenie specyfikacji raportowych
  • Prowadzenie szkoleń dla odbiorców aplikacji SAP

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyka lub pokrewne (absolwent lub ostatni rok studiów)
  • Znajomość baz danych SQL
  • Znajomość jednego z języków programowania: Java, C#, ABAP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość tematyki hurtownii danych SAP BW, SAP HANA, SAP Business Objects oraz Hadoop będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Praca na pełen etat w zespole doświadczonych konsultantów SAP
  • Możliwość rozwoju w obszarze SAP BASIS, ABAP, Fiori, HANA, BW.
  • Dostęp do programu Multisport
  • Dogodna lokalizacja pracy w Warszawie (metro Stokłosy)

Wymagane dokumenty

CV