Umowa o pracę - Analityk rynku transportowego
Clicktrans Gdańsk, Polska 16 listopada 2017

Clicktrans to internetowy serwis aukcji transportowych, który łączy osoby szukające transportu dużych przedmiotów z przewoźnikami jadącymi w tym samym kierunku.

Serwis aukcji transportowych: https://clicktrans.pl szuka osoby na stanowisko: Analityk rynku transportowego.

Obowiązki:

  • analiza rynku transportowego w Polsce i Europie
  • analiza trendów
  • monitoring rozwoju branży
  • opracowywanie analiz, statystyk, zestawień
  • przygotowywanie raportów

Wymagania

  • kreatywność
  • biegła znajomość MS Office – Excel
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę kreatywną z możliwością rozwoju zawodowego i zwiększania swoich kompetencji

Wymagane dokumenty

CV