Umowa o pracę - Analityk finansowy
Grupa ZPR Media S.A. Warszawa, Polska 11 kwietnia 2018

 Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.

Jesteśmy wiodącą firmą dużej grupy kapitałowej działającej m.in. w takich segmentach rynku jak media, Internet, rozrywka, gastronomia.

W związku z  rozwojem działu controllingu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Udział przy opracowywaniu budżetów spółki
  • Raportowanie wyników finansowych spółki oraz powierzonych produktów/projektów
  • Udział w sporządzaniu biznes planów nowych przedsięwzięć
  • Sporządzanie analiz rynkowych

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe

  • Min. 1 roczne doświadczenie  na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w dziale finansowym w branży gastronomicznej będzie dużym atutem
  • Praktyczna znajomość rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz skutecznego i szybkiego docierania do źródeł informacji i korzystania z nich
  • Samodzielność i konsekwencja w dochodzeniu do przyczyn zjawisk
  • Komunikatywność oraz odwaga w formułowaniu własnych propozycji rozwiązań problemów biznesowych
  • Elastyczność w zakresie wykonywania zadań ad-hoc oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Wsparcie doświadczonych osób w okresie wdrożenia
  • Stabilność zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatnej do zaangażowania i osiąganych wyników

Wymagane dokumenty

CV