Umowa o pracę - Analityk ds. zarządzania aktywami i pasywami
mBank Senatorska, Warszawa, Polska 27 listopada 2017

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Umowa o pracę - Analityk ds. zarządzania aktywami i pasywami

Zakres odpowiedzialności Analityka to:

Udział w rozwoju systemu rozliczeń wewnętrznych związanych z transferem ryzyka stopy procentowej i ryzyka płynności:

• Opiniowanie dokumentów z ramienia Departamentu Skarbu, w tym zgłaszanie uwag/wniosków o zmianę obowiązujących reguł polityki
  • Uczestnictwo w pracach Grupy zajmującej się cenami transferowymi (FTP)
  • Przygotowywanie kwotowań standardowych oraz indywidualnych w oparciu o obowiązujące zasady
  • Przygotowywanie propozycji dotyczącej transferu ryzyka dla poszczególnych produktów.

Opiniowanie dokumentów z zakresu wdrażania nowych produktów oraz modyfikacji istniejących pod względem ryzyka płynności oraz ryzyka stopy procentowej

Udział w procesie budżetowania i prognozowania wyniku oraz prognoz bilansu

Analiza wykonania wyniku na rozliczeniach wewnętrznych

Udział w rozwoju narzędzi wspierających zarządzanie aktywami i pasywami