Umowa o pracę - Analityk biznesowy
Coberon Sp. z o.o. Warszawa, Polska 28 września 2018

Dla naszego międzynarodowego klienta, producenta elektroniki  poszukujemy osób na stanowisko:
Analityk biznesowy
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

• Analiza biznesowa, przygotowywanie raportów

• Prognoza sprzedaży do RCap, saldo konta “support”

• Prognoza sprzedaży działu handlowego

• Obsługa systemu premiowego

• Kalkulacja wyników sprzedaży poszczególnych handlowców/regionów/działów

• Analiza kosztów transportu dealerskiego

• Wykonanie sztuk – raport units performance

• Wspieranie przełożonych w procesie zbierania i dostarczania informacji księgowych i finansowych poprzez przygotowywanie zestawień, raportów i analiz

• Pomoc w rozliczaniu promocji marketingowych

• Zestawienia ad hoc, np. raport TOP 200, Computer World

• Wypełnianie wniosków o finansowanie (credit proposal i cash application)

• Obsługa aplikacji SAS – zgłaszanie projektów do uzyskania wsparcia

• Obserwacja rentowności transakcji

• Prace nad budżetem (sztukowym, przychodowym, kontraktowość)

• Przygotowywanie danych do prezentacji (spotkania handlowe, HYR, Budget, zjazdy dealerskie)

• Symulacje cenowe pod projekty

Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
  • Znajomości jęz. angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • Biegła znajomość MS Office, głównie Excel
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Analityczne umiejętności
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie
  • Umiejętności planowania i organizacji własnej pracy

Oferujemy

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Umowę o pracę, dodatkowy pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe)
  • Uczestnictwo w szkoleniach oraz niezbędne narzędzia pracy

Zapraszamy do aplikowania: https://coberon.elevato.net/pl/analityk-biznesowy,j,221

Wymagane dokumenty

CV