Umowa zlecenie - Ambasador Poziom Wyżej
EY (Dawniej Ernst&Young) Warszawa, Polska 29 maja 2019

– pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3000, a pracujemy w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia dzięki którym poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami. Wierzymy w Ciebie, wykorzystaj w pełni swoje możliwości.

Umowa zlecenie - Ambasador Poziom Wyżej
  • Chcesz poznać globalną firmę doradczą od środka? Nawiązać kontakty z osobami z naszego Talent Teamu, Audytu, Podatków, Transakcji czy Doradztwa Biznesowego? Czekają na Ciebie także nowe znajomości z fantastycznymi ludźmi z całej Polski, którzy tworzą nasz zespół Ambasadorów.

Dlaczego to oferta dla Ciebie?

  • Działasz aktywnie w organizacji studenckiej i możesz pochwalić się już swoimi pierwszymi projektami? Masz pomysły na nieszablonowe działania? Nie boisz się wyzwań, umiesz zaplanować promocję i zorganizować warsztat, a David Allen mógłby się od Ciebie nauczyć czegoś o zarządzaniu czasem?
  • Znasz dobrze środowisko akademickie – wiesz co w trawie piszczy, a w świecie social media czujesz się jak ryba w wodzie? Nie wyobrażasz sobie dnia bez kontaktu z ludźmi i wszędzie Cię pełno?

Wymagania

 rekrutacja@pl.ey.com

do 23 czerwca.

 

1.     filmik (max. 1 minuta), prezentacja (do 5 slajdów), zdjęcie lub cokolwiek innego, co da się wysłać mailemJ

2.     Odpowiadasz za rekrutację nowych członków koła naukowego „SKN NajlepiEY”, jednak na wystawione przez Ciebie ogłoszenie aplikowała tylko jedna osoba. Masz do dyspozycji budżet promocyjny wysokości 1000 zł – jak wykorzystasz go, żeby najlepiEY wypromować ofertę? Zaprojektuj akcję, którą wszyscy zapamiętają.

 


Oferujemy

  • Bezcenny punkt w CV
  • Przygotowaliśmy dla Ciebie także stypendium ambasadorskie.

Wymagane dokumenty

CV