Umowa o pracę - Agronom / Kierownik produkcji warzywnej
iView Recruitment Sp. z o.o. Powiat płoński, Polska 9 marca 2021

iView Recruitment to agencją pracy specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla, realizujemy projekty rekrutacyjne na obszarze całej Polski.

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera w zakresie upraw i sprzedaży warzyw, poszukujemy aktualnie Kandydatek/Kandydatów na stanowisko: Agronom / Kierownik produkcji warzywnej

Miejsce pracy: powiat płoński

Zadania na tym stanowisku:

  • Nadzorowanie upraw zielonych warzyw gruntowych zgodnie z najwyższymi standardami jakości
  • Planowanie i koordynacja zabiegów agrotechnicznych i agronomicznych (bronowanie, nawożenie, nawadnianie i nadzór nad systemem nawodnienia, sadzenie oraz sianie, odpowiednie przygotowywanie ziemi na okres zimowy)
  • Zarządzanie zespołem 30-50 osób.
  • Odpowiedzialność za dobór maszyn (proponowanie nowych inwestycji)
  • Dbanie o odpowiedni stan utrzymania maszyn oraz nadzór nad ich serwisem technicznym
  • Kontrola komputerowego systemu monitoringu GPS (nadzór nad poborem próbek gleby, kontrola jakości gleby oraz sprawności systemów nawodnienia (T- TAPE oraz konwencjonalna metoda deszczownic)

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe rolnicze/ogrodnicze
  • Doświadczenie w pracy w rolnictwie/ogrodnictwie
  • Prawo jazdy kat. T lub B+E
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych metod uprawy ziemi
  • Znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel)
  • Samodzielność i proaktywność

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy w branży produktów świeżych
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat (bezpośrednio w firmie klienta)
  • Narzędzia niezbędne do pracy – samochód służbowy
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty MultiSport, do nauki języków obcych
  • Ciekawe i wieloaspektowe wyzwania w obszarze uprawy warzyw

Wymagane dokumenty

CV