Umowa o pracę - Junior Software Support
Gemius SA Grójecka, Warszawa, Polska 24 września 2018

Gemius SA – jesteśmy polską firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać internet w biznesie. Od 1999 roku badamy internautów pod kątem korzystania z mediów cyfrowych, tworząc w ten sposób unikalny socjodemograficzny profil e-konsumentów. Mierzymy oglądalność stron www i aplikacji, a także materiałów audio i wideo z poszczególnych źródeł ruchu, tj. komputerów, tabletów i smartfonów. Nasza firma działa w ponad 30 krajach w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie (region EMEA), a w 14 z nich posiadamy oddziały. Naszymi klientami są reklamodawcy, wydawcy, domy mediowe, agencje reklamowe i firmy z sektora e-commerce. Prowadzone przez nas badania realizowane są zgodnie z zasadami międzynarodowego kodeksu ICC/ESOMAR.

Dołączysz do zespołu rozwijającego badanie rynku reklamy online gemiusAdReal, które dostarcza Klientom dane pozwalające na analizowanie strategii konkurencji i efektywności własnych kampanii. Twoją rolą będzie czuwanie nad jakością badania reklamy internetowej na rynku polskim we współpracy z zespołem odpowiedzialnym za rozwój badania.

Przyszłe zadania:

  • kontrola prawidłowego rozpoznawania reklam typu display/video na stronach polskich wydawców internetowych,
  • proponowanie i wprowadzanie do badania nowych reguł identyfikacji reklam na stronie,
  • kategoryzacja kampanii internetowych na rynku polskim,
  • kontakt z Klientami (bieżące rozwiązywanie problemów).

Wymagania

Jeśli:

  • chcesz się związać z digital marketingiem i reklamą internetową,
  • sprawnie wyszukujesz i filtrujesz informacje w internecie oraz potrafisz czytać treści ze zrozumieniem,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • jesteś osobą dokładną i obowiązkową,
  • masz dobrą wiedzę z zakresu HTML i CSS,
  • znasz angielski w stopniu co najmniej średniozaawansowanym,

to bardzo chcemy Cię poznać!

Dodatkowe umiejętności:

  • znajomość jQuery oraz praktyczna umiejętność zastosowania wyrażeń regularnych.

Oferujemy

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • jesteśmy polską firmą, która odniosła sukces poza granicami kraju konkurując z największymi graczami rynku internetowego,
  • u nas będziesz brał udział w rozwoju innowacyjnego badania gemiusAdReal, monitorującego działania marketingowe w sieci,
  • damy Ci możliwość rozwoju i zdobywania ciągle nowych umiejętności,
  • proponujemy nieformalny styl pracy (brak dress codu, elastyczne godziny pracy, bardzo dobre relacje między Pracownikami),
  • oferujemy: ciekawe benefity (m.in.: karta sportowa/medyczna, zdrowa żywność), pracę w piątek do 14:00, dobre warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie.

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz znajdujący się na stronie: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=932ac8a469924137850cd86b6a39786d