Umowa o pracę - ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI
Zespół Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa, Polska 12 marca 2018

TuMieszkamy to wspólna marka spółek z grupy City Service. Atrium 21, Progresline, Concierge, Certus,  ZZN, Famix, DomBest, TED, Santer – lokalni liderzy i spółki o ogólnopolskim zasięgu – połączyły siły, by móc zaoferować naszym klientom najlepsze usługi na rynku.

        • Zakres zadań:

          Kompleksowe zarządzanie przekazaną do obsługi nieruchomością w tym koordynowanie wszystkich podmiotów współpracujących ze Wspólnotą oraz kontrahentów – firm sprzątających, konserwatorów,

  • Organizacja i nadzór nad wykonaniem kontroli okresowych stanu technicznego budynków i obiektów budowlanych należących do obsługiwanych nieruchomości oraz nad ich remontami,
  • Organizacja i udział w zebraniach właścicieli lokali w obsługiwanych Wspólnotach,
  • Prowadzenie dokumentacji Wspólnoty zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego, zapisami umowy i standardami firmy,
  • Kontrola stanu zarządzanych przez Oddział nieruchomości oraz obiektów budowlanych należących do tych nieruchomości ,
  • Monitorowanie lokalnego rynku usług i przedstawianie propozycji bezpośredniemu przełożonemu, co do zmian kontrahentów lub negocjowania warunków umów,
  • Opracowywanie projektów umów, uchwał i regulaminów wewnętrznych Wspólnot Mieszkaniowych oraz ich opiniowanie,
  • Odczytywanie i wprowadzanie do bazy danych odczytów liczników głównych i lokalowych zgodnie z wymogami wynikającymi z zapisów umowy i standardów firmy,
  • Udział w działaniach marketingowych prowadzonych przez spółkę w celu pozyskania nowych nieruchomości do obsługi,
  • Współpraca z upoważnionymi przedstawicielami Wspólnot Mieszkaniowych w zakresie wykonywania obowiązków wynikających z zawartych umów

Kontrola nad prowadzeniem gospodarki finansowej Wspólnot Mieszkaniowych.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego,
  • Licencji zawodowej zarządcy nieruchomości lub ukończone studia kierunkowe będą dodatkowym atutem,
  • Rocznego doświadczenia na stanowisku zarządcy nieruchomości,
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office,
  • Miłego usposobienia, wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • Doświadczenia i umiejętności obsługi klienta,
  • Praktycznej znajomości zagadnień gospodarki nieruchomościami, UOWL
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dyspozycyjności , umiejętności zarządzania czasem,
  • Samodzielności i inicjatywy przy rozwiązywaniu problemów,

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

Wymagane dokumenty

CV